Samodzielna Księgowa / Księgowy (Kraków)

region: województwo małopolskie, numer ref.: AT-KSI-7MK

ATTESTOR Biuro Doradztwa Personalnego i Szkoleń poszukuje dla swojego Klienta – polskiej firmy działająca od 1991 roku na rynkach międzynarodowych w sektorze usług budowlanych, kandydatów i kandydatek do pracy na stanowisku:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

miejsce pracy: Kraków
numer ref.: AT-KSI-7MK

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość) lub średnie uzupełnione kursami z zakresu księgowości;
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w firmie z branży budowlanej);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office oraz oprogramowania do prowadzenia pełnej księgowości (dodatkowym atutem będzie znajomość programu księgowego ENOVA);
  • znajomość przepisów podatkowych niezbędnych do prawidłowej realizacji zadań na powierzonym stanowisku.

Zakres obowiązków.
 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sporządzanie, przyjmowanie, dekretowanie, obieg, archiwizowanie dokumentów księgowych dotyczących zdarzeń gospodarczych powstałych w relacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi;
  • bieżące i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zgodnie z firmowym planem kont w programie ENOVA;
  • kontakty z partnerami zagranicznymi m.in. ze Szwecji, Finlandii, Norwegii w zakresie wynikającym z powierzonych obowiązków.

Nasz Klient oferuje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, bardzo dobre i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@attestor.pl podając koniecznie w temacie numer referencyjny: AT-KSI-7MK.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 26.04.2017 roku. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV, liście motywacyjnym oraz innych przekazanych dobrowolnie dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. Informujemy, że administratorem przekazanych danych osobowych jest ATTESTOR S.C. z siedzibą we Wrocławiu. Kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.