Rekrutacja i selekcja

"Nikt nie jest dobry przez przypadek" /Seneka/

Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska:

  • menedżerskie,
  • handlowe (przedstawiciele, sprzedawcy, pracownicy biura obsługi, telemarketerzy, specjaliści ds. windykacji),
  • biurowe (sekretarki, asystentki, specjaliści ds. kadr, specjaliści ds. księgowości, administratorzy IT).

Przeprowadzany przez nas proces jest wieloetapowy, dopasowany do specyfiki stanowiska i profilu Państwa firmy. Współpracę rozpoczynamy od opracowania profilu idealnego kandydata. Następnie przeprowadzamy kampanię rekrutacyjną wykorzystując kanały komunikacji gwarantujące dotarcie do odpowiednich kandydatów. Zgromadzone aplikacje analizujemy i wstępnie selekcjonujemy. Najlepszych kandydatów zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne, które prowadzimy w oparciu o wywiad pogłębiony (wg autorskiego scenariusza stworzonego na potrzeby prowadzonej dla Państwa rekrutacji). Ponadto wykorzystujemy narzędzia diagnostyczne pozwalające ocenić indywidualne predyspozycje kandydata (metoda Thomas’a, testy TST) oraz przeprowadzamy sesje zadaniowo-ćwiczeniowe oparte na metodzie Assesment Center. Zastosowanie metod „miękkich” i „twardych” pozwala nam na kompleksową ocenę kandydatów oraz obiektywne porównanie ich kompetencji. Wszystkie zebrane informacje wraz z listą rankingową przedstawiamy w raporcie. Na tej podstawie wskazują Państwo kandydatów z którymi chcecie się spotkać podczas finałowych rozmów kwalifikacyjnych. Po ich zakończeniu i dokonaniu wyboru kandydata, który zostanie zatrudniony, pozostałe osoby powiadamiamy o wynikach procesu rekrutacji.

Gwarantujemy bezpieczne warunki współpracy

W sytuacji, gdy zatrudniony kandydat w okresie próbnym nie sprawdzi się lub zrezygnuje z pracy mają Państwo prawo do ponownej bezpłatnej rekrutacji i selekcji na to stanowisko.

Aktualnie poszukujemy
  • Poszukujemy kandydatów i kandydatki do pracy w Krakowie na stanowisku "Samodzielna Księgowa / Księgowy". Naszym klientem jest polska firma działająca od 1991 roku na rynkach międzynarodowych w sektorze usług budowlanych (nr ref.: AT-KSI-7MK)